czwartek, lipca 13, 2017 2

weekendownik - Bloomi flowerbox


W lipcu bardzo bliska mi osoba obchodzi urodziny i jak co roku poszukuję dla Niej prezentu urodzinowego. Często też, gdy nie mogę osobiście świętować tego dnia razem z Nią przesyłam Jej prezent drogą pocztową, lub kurierem. Jednak sami wiecie, że pomysłów na prezent może być całe mnóstwo, lecz nie wszystkie na odległość mogą być zrealizowane. Dlatego wciąż poszukuję i zresztą odnajduję nowe, ciekawe upominki. Niekiedy tworzę coś sama, a innym razem postanawiam skorzystać z usług rękodzielnika. Nie ma chyba na świecie piękniejszego rękodzieła niż to tworzone z żywymi rzeczami. I nie ma chyba bardziej poszukiwanego z okazji jubileuszu symbolicznego upominku jakim jest bukiet żywych kwiatów. Ręce florysty mogą wiele. Muszą być przy tym bardzo wprawne, a i podążające za wyobraźnią. Wówczas mamy do czynienia z czymś niesamowicie pięknym, gustownym. Jeśli jeszcze do tego wszystkiego obdarzymy florystę zaufaniem, to nawet przez pryzmat 2 tyś. kilometrów patrząc, odnajdziemy nasz ulubiony, upatrzony i z finezją przystrojony bukiet dla ważnej osoby, którym Ją obdarujemy. Przecież nie zawsze mamy możliwość sami go podarować, a czasem wręcz nie chcemy. Właśnie w tym celu powstała poczta kwiatowa. Bardziej dosłownie mówiąc kwiaciarnie przesyłające kwiaty. Tym niemniej jestem uradowana, że także w mieście, skąd pochodzę i skąd pochodzi moja kochana Jubilatka, funkcjonuje mobilna i wysyłkowa kwiaciarnia. Wiedząc, że o swoje produkty należycie dba, a kwiaty traktuje z ogromną pasją i sercem, postanowiłam z usług tego salonu kwiatowego skorzystać tym razem. Bloomi.


Oczywiście kwiaciarnia w swojej ofercie do sprzedaży posiada kwiaty w różnej formie, także na miejscu przy ulicy Mostowej 2 w Bydgoszczy. Do standardowych bukietów przedstawionych w katalogu, czy na stronie internetowej można dokonać zmian w kolorystyce, czy przybraniu. Wedle życzenia klienta, utalentowane florystki pomogą w doborze kwiatów. Poza ofertą sprzedaży bukietów, kwiatów doniczkowych i upominków kwiaciarnia świadczy usługę dekoracji ceremonii ślubnej, kwiecistą oprawę weselną, a także dekoracji różnych wydarzeń, i spotkań biznesowych. Mocno wierzę w to, że całość w wykonaniu Bloomi wygląda przepięknie, jak choćby na uroczystości weselnej, z której zdjęcie możecie podejrzeć z facebookowego fan page'a Bloomi. Kwiaty Bloomi są świeże, pięknie pachnące i w ciekawy sposób układane. Znajdziecie tutaj kompozycje dla kobiet i mężczyzn, dla maluszków, młodych mam, dla przyjaciółki, nauczycielki, żony, męża, a także dla osoby, której wyślecie bukiet kwiatowy będąc pewnymi, że ten bukiet w odpowiedniej formie dotrze do Niej. To właśnie powód dla którego zdecydowałam się na skorzystanie z usługi kwiaciarni Bloomi. Flowerbox to popularna nazwa usługi zapakowanych kwiatów w specjalnym opakowaniu, pudełku. Jest to dość nowa usługa w Polsce, my na ślub w UK otrzymaliśmy flowerbox już półtora roku temu od naszych przyjaciół.

Trend nie tylko elegancko się prezentuje, ale również nie wymaga układania do wazonu, podcinania końcówek kwiatów, czy wlewania wody przez osobę obdarowaną. Z wiadomych względów jest to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy taka osoba po prostu sama tego nie może w danym momencie zrobić. Co jeszcze? Flowerboxy zawierają pojemnik lub specjalną gąbkę nasączoną wodą, wraz z odżywką. W ten sposób bez konieczności dbałości o podarunek zachowują odpowiednią żywotność i wygląd. Pudełka są tak przepiękne i trwałe, że można je z powodzeniem wykorzystać do dalszej dekoracji, np. w domu. Często flowerboxy przychodzą spakowane dokładnie jak pudełko z niespodzianką, a dopiero po otwarciu i wysunięciu kwiatów ukazuje się piękny bukiet kwiatów. W Bloomi do bukietu gratis można dołączyć bilecik, podając treść życzeń (to podczas tworzenia zamówienia). Obecnie trwa akcja do pierwszych 20 zamówień boxów kwiatowych dołączona jest świeczka Kringle Daylight gratis od kwiaciarni. Różne świece można też zakupić wchodząc w kategorię upominki na stronie Bloomi. Wszystkie zamówienia realizowane są w wybranym przez kupującego terminie. Kwiaty dostarczane są w cenie zakupu kwiatów, bez dodatkowych opłat. Poniżej kilka zdjęć przepięknych flowerboxów. Kwiaty to najcudowniejszy prezent jaki można otrzymać!


 zdjęcia pochodzą ze strony kwiaciarni Bloomi


2 komentarze:

  1. Mam zaprzyjaźnioną kwiaciarnię, a właściwie pracownię florystyczną, w której robią kwiatowe cuda :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja mam już dwie :) Tym razem poszukiwałam właśnie takiej jak Bloomi :)

      Usuń

Dziękuję za Twój komentarz :)

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są m.in. wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics. Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Copyright © 2017 weekendownik