sobota, lutego 18, 2017 8

Sky Tower WrocławFajne uczucie znaleźć się na ostatnim 49 piętrze najwyższego budynku mieszkalnego w Polsce. W mieście Wrocław już od kilku lat (2012) przy ulicy Powstańców Śląskich mieści się Sky Tower. Obiekt ten złożony z trzech budynków, znajdujący się w centrum miasta powstał z myślą, aby zachwycać, ale także w celu odpowiedniego komfortu. Mieszkalny, handlowy 'drapacz chmur', oprócz ekskluzywnych apartamentów posiada galerię handlową, hotele, obiekty rekreacyjne (fitness Academy) i punkt widokowy - do którego zaglądają turyści i pospolici mieszkańcy miasta. Wiadomo, miejsce jest prestiżowe głównie dlatego, że znajdują się w nim apartamenty w niesamowitym standardzie, na różnych piętrach, do 47, o różnej wielkości i z ogromnymi oknami zapewniającymi widok na różne części Wrocławia do wyboru. W większości już kupione lub wynajmowane za spore kwoty mają za zadanie zapewnić komfortowy dom. W standardzie jest tutaj klimatyzacja, zasłanianie okien, otwieranie okien, włączanie muzyki i filmów. Wszystko to ze sterowaniem, tzw. Home Managment System.


Poza tym wszystkie apartamenty w Sky Tower są objęte usługami sprzątania i utrzymania czystości, a ich mieszkańcy opieką osobistego asystenta. Wiąże się to ze świadczeniem usług z zakresu sprzątania, prasowania, organizacją spraw w czasie wolnym. Prawdę powiedziawszy nie wiem czy chciałabym w Sky Tower zamieszkać z powodu wysokości budynku, ale chętnie tam zatrzymałam się wraz z rodziną z okazji Walentynek, podczas naszego pobytu we Wrocławiu. Wynajęliśmy jeden z apartamentów i oczywiście pokierowaliśmy się do Galerii Handlowej, w której kupiliśmy bilety na punkt widokowy. W budynku Sky Tower czuliśmy się fantastycznie, a dwa dni spędzone tutaj uznajemy za ciekawą przygodę w naszym życiu. Wynajmując prywatny apartament mogliśmy podziwiać miasto z tarasu na naszym piętrze, co okazało się nie lada atrakcją. Wybór tego miejsca noclegowego, zlokalizowanego w Sky Tower, pozwolił na odwiedzenie kilku miejsc Wrocławia, w tym też ujrzenia widoku z ostatniego 49 piętra Sky Tower, na zupełnie inną stronę miasta (niż tą z naszego apartamentu). To właśnie dla tej chwili zdecydowaliśmy się na zatrzymanie w Sky Tower, dzięki czemu nasze pozytywne odczucia do tej wycieczki podwoiły się.


SKY TOWER TO NAJWYŻSZY BUDYNEK MIESZKALNY W POLSCE - 212 METRÓW WYSOKOŚCI

SKY TOWER MIEŚCI 231 APARTAMENTÓW


NAJWIĘKSZY APARTAMENT W SKY TOWER 227 M2 JEST TRZECIM NAJWYŻEJ POŁOŻONYM APARTAMENTEM W EUROPIE - 48 PIĘTRO. CENA - 11,3 MLN ZŁ


W SKY TOWER JEST AŻ 38 WIND


NA PRZESZKLENIE FASAD ZUŻYTYCH ZOSTAŁO 70 TYŚ. M2 SZKŁA


KAŻDY MIESZKANIEC APARTAMENTU POSIADA KARTĘ WJAZDU TYLKO NA SWOJE PIĘTRO


GALERIA HANDLOWA TO 140 EKSKLUZYWNYCH BUTIKÓW ZNANYCH MAREK
BIEŻNIA JOGGINGOWA DLA MIESZKAŃCÓW ST MIEŚCI SIĘ NA 4 PIĘTRZE I JEST O DŁUGOŚCI 480 M

http://apartamentyskytower.pl

W BIEGU SKY TOWER RUN UCZESTNICY MAJĄ DO POKONANIA M.IN. 1142 SCHODY


SKY TOWER PORUSZA SIĘ NA OKRĄGŁO, JEGO ODCHYLENIE TO OKOŁO 20 CM


8 komentarzy:

 1. Ciekawe miejsce na spędzenie Walentynek. Chętnie bym tu zamieszkała ze względu na wysokość, widoki i ten cały home management z usługami sprzątania. A na którym piętrze był Wasz apartament?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dorotko, ja właśnie mam obawy co do przebywania przez całą noc na takich wysokościach. Zamieszkaliśmy tutaj głównie z przyczyn fajnej oferty a naszym głównym marzeniem było znaleźć się w punkcie widokowym.Walentynki były bardzo udane, trochę towarzyskie, a jeszcze bardziej romantyczne. Mieszkaliśmy w apartamencie na 11 piętrze.

   Usuń
 2. Prezentuje sie wspaniale !!! <3 same bysmy tam spedzily jedna noc :)

  Pozdrawiamy M&MK Fashion / www.mmkfashion.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Sky Tower jest bardzo przyjemnie :) do tego dobra restauracja, fitness club, sauny, no i oczywiście galerie handlowe. Polecam Wam bardzo. :) Pozdrawiam!

   Usuń
 3. Jakie mega! *.* Muszę tam się w tym roku znaleźć!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej :) Super, że Ciebie zainteresowałam :) Ja też chętnie poznaję tego typu obiekty! Ciekawe doświadczenie, które zresztą można połączyć z udanym wypoczynkiem :) Pozdrawiam

   Usuń
 4. W Sky Tower byliśmy dwa lata temu, podczas weekendowej wizyty we Wrocławiu :) Ale nie miałam pojęcia, że są tam takie piękne apartamenty czy kręgle! :) Wow!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest sporo ciekawych atrakcji w Sky Tower, m.in też Centrum Fitness, saunarium, no i oczywiście sporo miejsc noclegowych. :)

   Usuń

Dziękuję za Twój komentarz :)

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są m.in. wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics. Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Copyright © 2017 weekendownik